Preskočiť na obsah
Ľuboš Heldák

Stavebníctvo

Ľuboš Heldák

Murovanie a murárske práce

Obec
Rakúsy
Od roku
2005
IČO
41 881 435

Ľuboš Heldák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
059 76 Rakúsy
Na trhu od
1. októbra 2005
IČO
41 881 435
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ľuboš Heldák

Ľuboš Heldák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rakúsy. Podniká od 1. októbra 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad murárstvo, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Ľuboš Heldák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 881 435
Dátum vzniku
1. októbra 2005
Miesto podnikania
059 76 Rakúsy
Živnostenský register
Okresný úrad Kežmarok, vložka č. 740-19609
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ľuboš Heldák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Murárstvo

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Murárstvo
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ľuboš Heldák?

Miesto podnikania je v obci 059 76 Rakúsy.

Čím sa Ľuboš Heldák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; čistiace a upratovacie služby.

Aké je IČO – Ľuboš Heldák?

IČO je 41 881 435.

Odkedy podniká Ľuboš Heldák?

Podnikanie začalo 1. októbra 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ľuboš Heldák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lubos-heldak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.